Webinar dla babć i dziadków dzieci na diecie bezglutenowej – 23 stycznia 2024

Zapraszamy serdecznie wszystkie babcie i dziadków dzieci na diecie bezglutenowej na wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich. Webinar pt. „Babciu, Dziadku, jestem na diecie bezglutenowej!”. Webinar odbędzie się 23 stycznia (wtorek) w godz. 10.00-11.30. Udział jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Zapraszamy wszystkie babcie i dziadków, niezależnie od tego czy należą do Stowarzyszenia!

Dieta bezglutenowa nie jest prosta, szczególnie na początku. Zdajemy sobie sprawę, że zgłębienie jej tajników zajmuje sporo czasu. Babcie oraz dziadkowie bardzo chcieliby sprostać potrzebom dietetycznym swoich wnucząt z celiakią ale często mają obawy, czy nie popełnią błędów, czy dadzą radę. Dlatego zapraszamy serdecznie na szczególny webinar, specjalnie dla nich. Bardzo chcemy pomóc dziadkom i babciom, poszerzyć ich wiedzę, odpowiedzieć na pytania i wątpliwości, aby mogli jak najlepiej zaopiekować się swoimi wnuczętami pod kątem dietetycznym.

Swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem podzielą się: Natalia Lipietta, dietetyczka z Centrum Diety Bezglutenowej oraz Paulina Sabak-Huzior, wiceprezes Stowarzyszenia.

Podczas webinaru omówimy m.in. następujące kwestie:

  • Czym jest celiakia, jakie daje objawy i jak ją zdiagnozować?
  • Na co zwracać uwagę robiąc bezglutenowe zakupy?
  • Czy jedno „glutenowe” ciasteczko faktycznie szkodzi dziecku na diecie bezglutenowej?
  • Jak bezpiecznie przygotować bezglutenowy posiłek?
  • Gdzie znaleźć pomoc i merytoryczne materiały na temat celiakii i diecie bezglutenowej?

Rejestracja na webinar odbywa się tutaj (klik). Zapisy przyjmujemy do 22 stycznia 2024. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają link do nagrania webinaru, jeśli nie będą mogły w nim uczestniczyć na żywo. 

Rodziców dzieci na diecie bezglutenowej gorąco prosimy o przekazanie informacji o webinarze oraz w miarę potrzeby pomoc babciom i dziadkom w rejestracji i uczestnictwie w wydarzeniu.

Webinar dla babć i dziadków dzieci na diecie bezglutenowej – 23 stycznia 2024