Wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Łodzi – relacja

W sobotnie popołudnie 8 czerwca Łodzianie należący do Stowarzyszenia spotkali się z okazji świętowania Dnia Dziecka.

Impreza odbyła się w zrewitalizowanych famułach (domach robotniczych) Księżego Młyna – historycznej dzielnicy Łodzi. Zabawę rozpoczęliśmy od spotkania z aktorem, mentalistą, Hakerem Umysłu – Łukaszem Płoszajskim, który zdradził nam sekrety mowy ciała i czytania ludzkich myśli. Następnie dzieci, podzielone na dwie drużyny, wyruszyły w plener na grę miejską „Gdzie jest ananas?”

Eksplorując okolice Muzeum Kinematografii, Palmiarni, Łódzkiej Szkoły Filmowej, Pałacu Herbsta uczestnicy rozwiązywali zagadki i jak najszybciej zmierzali w stronę mety w Centrum Turysty u wylotu Kociego Szlaku.

Na wszystkich uczestników naszego spotkania czekały upominki od Stowarzyszenia oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie Dnia Dziecka przez członków naszego Stowarzyszenia na stałe wpisze się w kalendarz imprez w naszym regionie.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim , którzy włączyli się w organizację imprezy i czuwali nad sprawnym i bezpiecznym jej przebiegiem.

Małgorzata Gajda

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Łodzi – relacja