Wykaz produktów z Przekreślonym Kłosem – grudzień 2023

Jak co roku w grudniu przygotowaliśmy dla Was najnowszy wykaz „Produkty ze Znakiem Przekreślonego Kłosa” w wersji świątecznej (stan na 5.12.2023).

Na naszej liście znajduje się prawie 2 100 certyfikowanych produktów bezglutenowych dostępnych w sklepach stacjonarnych, a także online. Mamy nadzieję, że w przedświątecznej gorączce przygotowane przez nas zestawienie będzie dla Was i Waszych rodzin pomocne, a bezglutenowe zakupy przyjemniejsze i szybsze.

Pamiętajcie, że każdy może pobrać plik w wersji PDF na komputer lub telefon. Tu można go pobrać: Produkty ze znakiem Przekreślonego Kłosa i zabrać ze sobą na przedświąteczne zakupy.

Warto przekazać go również członkom Waszych rodzin, którzy będą przygotowywać dla Was bezglutenowe potrawy podczas świąt.

W wykazie znajdziecie również nowe produkty od firm Maslove (masła orzechowe) oraz Fazer (Dumlechrupiące wafle z czekoladą i kawałkami karmelu).

W świątecznym wykazie nie znajdziecie oferty certyfikowanych produktów bezglutenowych firm Doti i Atlanta. Przejrzyjcie wykaz dokładnie, ponieważ w środku znajdziecie m.in. kod rabatowy od marki Ocelio.

Życzymy udanych świątecznych bezglutenowych zakupów!

Wykaz produktów z Przekreślonym Kłosem – grudzień 2023