Wykaz produktów z Przekreślonym Kłosem – marzec 2024

15 lat temu polska bezglutenowa rzeczywistość zaczęła się zmieniać. To właśnie wtedy na półkach polskich sklepów pojawiły się pierwsze certyfikowane produkty ze znakiem towarowym Przekreślony Kłos. Symbolem dającym najlepszą możliwą gwarancję bezpieczeństwa dla osób na diecie bezglutenowej.

Nie bez powodu o tym piszemy, gdyż międzynarodowy program certyfikowania żywności bezglutenowej obchodzi w tym roku w Polsce 15 urodziny! Przygotowaliśmy dla Was jubileuszowy, wiosenny wykaz z aktualną ofertą bezglutenowych produktów z Przekreślonym Kłosem.

Wykaz produktów certyfikowanych

Odpowiedzi, których udzieliliście w ostatniej ankiecie online mówią same za siebie. Przekreślony Kłos jest dla Was ułatwieniem, drogowskazem, gwarancją bezpieczeństwa.

Od ostatniej publikacji wykazu, w grudniu 2023 roku, grono Licencjobiorców poszerzyło się o firmę POLSKI LEK Sp. z o.o. z pierwszymi na rynku certyfikowanymi suplementami. Z kolei nie znajdziecie w nim firmy MDR HEALTHY FOOD Sp. z o. o. (Marka POP CROP)

W tegorocznym numerze „Bez glutenu” 15 (ukaże się w kwietniu) będziecie mogli więcej przeczytać o codziennej pracy naszego zespołu licencyjnego. Przedstawimy Wam również nowe firmy, które przystąpiły do programu.

Wykaz produktów z Przekreślonym Kłosem – marzec 2024