Zapraszamy na zabawę karnawałową w Augustowie – 16.02.2020

Oddział Suwałki serdecznie zaprasza dzieci członków Stowarzyszenia będące na diecie bezglutenowej wraz z rodzeństwem na zabawę karnawałową, która odbędzie się 16 lutego (niedziela) w FRIENDS CLUB przy ul. 3 Maja 7 (pod piekarnią Oskroba) godz. 10:00-12:00.

W programie wiele atrakcji: bilard, karaoke, tenis, samochodziki na pilota, gry, klocki i animacje. W związku z tym, że w Augustowie nie odbyły się w grudniu bezglutenowe mikołajki, podczas imprezy dzieci otrzymają upominki od Stowarzyszenia.

Prosimy o przyniesienie słodkich bezglutenowych przekąsek i ciast wraz z wykazem użytych składników. Zapewniamy napoje – kawę, herbatę i wodę.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 13.02.2020 r.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule e-maila należy koniecznie wpisać: Zabawa Augustów. W treści e-maila prosimy podać imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej, imiona i wiek rodzeństwa oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami członkowskimi za 2019 rok włącznie.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Zapraszamy na zabawę karnawałową w Augustowie – 16.02.2020