Zabawa mikołajkowa zakończona – oto prace konkursowe dzieci

Z okazji mikołajek ogłosiliśmy zabawę dla dzieci na diecie bezglutenowej pt. Bożonarodzeniowa kartka świąteczna. Ilość nadesłanych prac jest imponująca, a ich urok zniewalający 🙂 Wszystkie dzieci, które przesłały swoje kartki do 1 grudnia, otrzymają upominek od Stowarzyszenia!

Dzisiejszy dzień jest naprawdę wyjątkowy. Mamy ogromną przyjemność zaprezentować niesamowite efekty zabawy. Zainteresowanie nią przerosło nasze oczekiwania! Dzieci zaimponowały nam swoją pomysłowością, pasją twórczą 🙂 i tym, jak różnorodne techniki plastyczne potrafią wykorzystać. Otrzymaliśmy kartki w różnych rozmiarach i o nietypowym kształcie, a nawet kartki „3D” z elementami przestrzennymi! W ruch poszły farby (wszelkich możliwych rodzajów!), flamastry, kredki, bibuła, wata, klej, najróżniejsze gotowe elementy dekoracyjne (cekiny, gwiazdki, koraliki itp.). Ale nie tylko, także guziki, śrubki, patyczki, druciki, piórka, fragmenty tkanin, sztuczna trawa i inne oryginalne elementy, a niektóre użyte techniki nawet trudno nam rozpoznać 🙂 Cóż za artystyczny potencjał drzemie w naszych dzieciach!

Wszystkie prace są przepiękne i niepowtarzalne!  Widać, że niektóre dzieci poniósł twórczy zapał, bo przesłały po kilka a nawet kilkanaście kartek 🙂 Będziemy mieć nie lada problem, które z nich wybrać do życzeń dla członków honorowych i wolontariuszy naszego Stowarzyszenia. Ale i jaką przyjemność!

Rodziców małych artystów bardzo prosimy o przekazanie im naszych życzeń:

Drogie Dzieci!

Z okazji mikołajek życzymy Wam, aby każdy dzień przynosił Wam tylko dobre niespodzianki. Niech z Waszych buziaków nie schodzi uśmiech, a wokół Was niech króluje radość. Święty Mikołaj pęka z dumy widząc prace, które do nas przesłaliście. I dlatego za naszym pośrednictwem przekaże Wam super upominek. Bardzo Wam dziękujemy za udział w zabawie i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych, które będziemy organizować.

Serdecznie podziękowania kierujemy też do wszystkich firm, które pomogły Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów dla dzieci 🙂

Zabawa mikołajkowa zakończona – oto prace konkursowe dzieci