Zapraszamy na bal karnawałowy w Olsztynie – 18.01.2020

Oddział Olsztyn serdecznie zaprasza dzieci członków Stowarzyszenia będące na diecie bezglutenowej wraz z rodzeństwem na bal karnawałowy, który odbędzie się 18 stycznia 2020r. (sobota), w godzinach 12:00–14:00, w Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy przy ul. K. Jaroszyka 3 w Olsztynie.

Gwarantujemy super zabawę taneczną poprowadzoną przez animatorki. Aby tradycji stało się zadość dzieci mogą się przebrać – bardzo do tego zachęcamy. W związku z tym, że w Olsztynie nie było w grudniu bezglutenowych mikołajek, podczas imprezy dzieci otrzymają upominki od Stowarzyszenia.

Prosimy o przyniesienie do wspólnej degustacji owoców oraz bezglutenowych ciast i ciasteczek z dokładną informacją o ich składzie.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 14.01.2020 r.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule e-maila należy koniecznie wpisać: Bal Olsztyn. W treści e-maila prosimy podać imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej, imiona i wiek rodzeństwa oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami członkowskimi za 2019 rok włącznie.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Zapraszamy na bal karnawałowy w Olsztynie – 18.01.2020