Zapraszamy na webinar pt. „Zdrowa dieta bezglutenowa – jak uchronić się przed niedoborami?”

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny webinar. Tym razem tematem spotkania, które odbędzie się 16 lutego 2021 r. w godzinach 18:00-20:00, jest zdrowa dieta bezglutenowa. Poprowadzą je dietetyczki z Centrum Diety Bezglutenowej – Joanna Kozdroń i Natalia Lipietta.

Uwaga: nie będzie to webinar o podstawowych zasadach diety bezglutenowej.

Podczas tego wydarzenia dietetyczki odpowiedzą m.in. na pytania:

  • Na jakie niedobory narażone są osoby chorujące na celiakię?
  • Czy dieta bezglutenowa jest niedoborowa?
  • Czy i jakie suplementy należy stosować będąc na diecie bezglutenowej?
  • Jak uchronić się przed skutkami złego odżywiania?
  • Jakie wartościowe produkty warto włączyć do jadłospisu?
  • Z czego może wynikać brak poprawy samopoczucia pomimo stosowania diety?

Dodatkowo przewidziane są ćwiczenia praktyczne oraz czas na sesję pytań i odpowiedzi. Będzie to nasz pierwszy webinar o zdrowej diecie bezglutenowej.

Wydarzenie przeznaczone jest dla członków Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami (do 2020 roku włącznie). Obowiązuje rejestracja.

29 stycznia za pośrednictwem newslettera prześlemy link do rejestracji na webinar. Z myślą o nowych członkach Stowarzyszenia informacja zostanie przesłana ponownie po 10 lutego 2021 r.  Rejestracja będzie otwarta do 15 lutego 2021 r. do godziny 12:00.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200, decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Jednakże każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

Link do nagrania prześlemy dzień po webinarze (w przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu SPAM).

Zapraszamy!

Zapraszamy na webinar pt. „Zdrowa dieta bezglutenowa – jak uchronić się przed niedoborami?”