15. numer „Bez glutenu” wkrótce u Was!

Mama, córka, babcia z celiakią – co wiemy o kobiecej stronie choroby? Kiedy zjemy bezglutenowo w parkach rozrywki? I co to w ogóle znaczy „bezpiecznie bezglutenowo”? 15 wydanie „Bez glutenu” już jest w druku i jeśli należysz do Stowarzyszenia, wkrótce w zagości w Twoim domu. Zobacz, co w numerze!

Krótkie przypomnienie: nasz wyjątkowy magazyn „Bez glutenu” jest rocznikiem. Obecny 15. numer trafi do wszystkich osób, które zapisały się do Stowarzyszenia. Nasze pismo jest bezpłatne – wydajemy je dzięki środkom pozyskanym z reklam firm, z którymi współpracujemy. Wszystkie publikowane w magazynie treści łączy jedno – dotyczą tematyki celiakii i diety bezglutenowej (także reklamy!). Znajdziesz tu treści medyczne, ale również związane z codziennym życiem na diecie i to w bardzo wielu jego aspektach. Piszemy też sporo o tym, co robi Stowarzyszenie i w czym możesz brać udział, jeśli tylko chcesz.

Jak otrzymać ten numer magazynu?

Warunek to brak zaległości w składkach członkowskich oraz podanie nam aktualnego adresu korespondencyjnego – magazyn drukujemy i wysyłamy tradycyjną pocztą. Jeśli nie pamiętasz, czy masz wpłaconą składkę, skontaktuj się z nami mailowo: l.rymsza@celiakia.pl lub zadzwoń pod numer 22 253 04 97. Prosimy Cię też o kontakt, jeśli zmieniałaś(-eś) miejsce zamieszkania i nie mamy Twojego aktualnego adresu. To bardzo ważne, nie lubimy otrzymywać zwrotów pisma z powodu złego adresu…

A jeśli nie należysz do Stowarzyszenia? Zawsze możesz się zapisać! Serdecznie Cię zapraszamy. Otrzymasz nie tylko 15 numer magazynu, ale także wcześniejsze jego wydanie wraz z kompletem innych materiałów edukacyjnych Stowarzyszenia.

Kochamy wydawać „Bez glutenu” i robimy to z sercem 🙂 Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym numerze i co z radością wyślemy Ci na początku kwietnia:

15. numer „Bez glutenu” wkrótce u Was!