Bezglutenowe musy owocowe z licencją

ZNAK-AOECSFirma nie należy już do Europejskiego Systemu Licencyjnego i nie posiada aktualnego certyfikatu na znak towarowy Przekreślony Kłos.

Z przyjemnością informujemy o kolejnych bezpiecznych dla nas produktach z licencją na znak przekreślonego kłosa. Są to 100% naturalne musy owocowe, bez dodatku środków konserwujących, polepszaczy smaku czy wszystkiesztucznych barwników, zawierające wiele wartości odżywczych naturalnych owoców. Just! Mousse firmy MENII to deser w mono smakach: w opakowaniu znajduje się tylko jeden gatunek owocu, który stanowi ponad 90% składu. Obecnie oferowane są 3 podstawowe smaki: JABŁKO, TRUSKAWKA oraz WIŚNIA. Niedługo pojawią się nowe smaki: GRUSZKA, MALINA, BRZOSKWINIA.

Produkty można kupić w:

  • hipermarketach sieci Auchan
  • delikatesach Alma
  • sklepach detalicznych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego

Zachęcamy do spróbowania tych pysznych deserów. Dodajmy, że firma będzie obecna 17 maja na konferencji z okazji IX MDC w Warszawie.

truskawka jabłko brzoskwinia

Firma MENII powstała w 2010 roku. Od początku swojego istnienia konsekwentnie realizowała strategię „uprzemysłowionej kuchni”, czyli tworzenia produktów spożywczych o domowych walorach smakowych, po prostu smacznych,  zdrowych i naturalnych. W 2012 roku narodziła się marka JUST!. Cały proces technologiczny produkcji musów odbywa się pod ścisłą kontrolą, do ich wytworzenia wykorzystywane są jedynie starannie wyselekcjonowane surowce pochodzenia naturalnego.