Bezglutenowe zakupy – co nam mówi etykieta? Zapraszamy na webinar!

Bezglutenowe zakupy – co nam mówi etykieta? To temat naszego kolejnego webinaru! Odbędzie się 22 września 2020 r. (wtorek) o godzinie 18:00 i potrwa ok. 1 godziny.

Podczas webinaru nasze dietetyczki Joanna Kozdroń i Natalia Lipietta opowiedzą o przepisach prawnych dotyczących etykietowania żywności, zwrócą uwagę na informacje, które można znaleźć na etykiecie, opiszą różnicę pomiędzy produktem bezglutenowym i bez glutenu, a także udzielą wskazówek pomocnych podczas codziennych, bezglutenowych zakupów.

Plan webinaru:

  1. Co jest źródłem glutenu?
  2. Czego możemy dowiedzieć się z etykiety?
  3. Alergeny na etykiecie
  4. Gluten i prawo
  5. Gluten na etykiecie
  6. Ćwiczenia praktyczne – QUIZ  z omówieniem
  7. Sesja pytań i odpowiedzi

Webinar przeznaczony jest dla członków Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami (do 2020 roku włącznie). Obowiązuje rejestracja.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona (200 miejsc), decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każdy zarejestrowany członek Stowarzyszenia, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

9 września za pośrednictwem newslettera prześlemy link do rejestracji na webinar. Z myślą o nowych członkach Stowarzyszenia informacja zostanie przesłana ponownie po 15 września 2020 r.

Zapisy na webinar przyjmujemy do 21 września 2020 r. 

Serdecznie zapraszamy!

Bezglutenowe zakupy – co nam mówi etykieta? Zapraszamy na webinar!