Bezglutenowy wyjazd zimowy dla dzieci i rodziców w Niedzicy

Zapraszamy dzieci na obóz narciarsko-snowboardowy, organizowany w styczniu przez firmę Sportfun w Niedzicy, w ośrodku należącym do programu MENU BEZ GLUTENU. Uwaga – mogą też jechać rodzice, a dla członków Stowarzyszenia jest przewidziany rabat!

Obóz odbędzie się w dniach 28.01 – 03.02, kiedy ferie mają województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie.

Zakwaterowanie – w Niedzicy w Domu Wypoczynkowym “Pod Taborem” należącym do programu: MENU BEZ GLUTENU.

Program (najważniejsze punkty):

  • 24 godziny zajęć szkoleniowych z narciarstwa i snowboardu o różnym stopniu zaawansowania. Jazda na 4 świetnie przygotowanych stokach narciarskich: Czorsztyn SKI, Kaniówka (Białka Tatrzańska), Polana Sosny i Grapa SKI (Czarna Góra)
  • wycieczka do kompleksu basenów geotermalnych w Białce Tatrzańskiej: Terma Bania
  • dwukrotna wizyta na kręgielni
  • dyskoteka z DJ
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • nocny marsz z pochodniami

Na miejscu możliwe jest wypożyczenie sprzętu.

Dla rodziców

Organizator zaprasza na obóz także rodziców, którzy będą mogli uczestniczyć w zajęciach narciarskich (i innych). Na miejscu w ośrodku przez 5 godzin dziennie dostępna będzie niania do opieki nad młodszymi dziećmi (4-5 lat), które są jeszcze za małe, aby brać udział w szkoleniu narciarskim.

Dla członków Stowarzyszenia

Nasi członkowie mogą liczyć na specjalny rabat – brak dopłat do diety bezglutenowej. A w przypadku wyjazdu całych rodzin organizator jest skłonny do negocjacji i ustalenia preferencyjnych warunków 🙂

Szczegóły oferty i zapisy na stronie Sportfun.

Nasze Stowarzyszenie od wielu lat współpracuje ze Sportfunem. Obejmujemy patronatem sportowe obozy letnie dla dzieci i młodzieży organizowane przez firmę. Cieszymy się, że do oferty bezglutenowych wyjazdów wprowadziła kolejną ciekawą propozycję i że obejmuje ona też dorosłych.

Bezglutenowy wyjazd zimowy dla dzieci i rodziców w Niedzicy