Cukiernia Krakowskie Wypieki należy do MENU BEZ GLUTENU

Wspaniała informacja dla mieszkańców Krakowa i nie tylko! Cukiernia Krakowskie Wypieki, która na terenie Krakowa ma 15 punktów sprzedażowych, powiększyła swoją ofertę o bezglutenowe słodkości i właśnie uzyskała certyfikat MENU BEZ GLUTENU.

Menu Bez GlutenuCukiernicy Krakowskich Wypieków swojego kunsztu uczyli się u najwybitniejszych mistrzów cukiernictwa z Polski i Europy, Zdobyli wiedzę i cenne umiejętności, które teraz wykorzystują przy tworzeniu produktów, w tym tych bezglutenowych. Słodkości wytwarzane są metodami rzemieślniczymi, dlatego też wygląd każdego tortu czy ciastka jest niepowtarzalny.

Wytworzenie dobrych i bezpiecznych produktów dla osób na diecie bezglutenowej jest sporym wyzwaniem. Mimo rozwoju rynku produktów bezglutenowych celiacy nadal nie mogą cieszyć się różnorodnością i smakiem wypieków, które nie odbiegałyby od wyrobów zawierających gluten. Wiemy to, bo w naszych rodzinach mamy celiaków. Dlatego podjęliśmy się tego wyzwania – mówi właściciel.

Tak swoje bezglutenowe wypieki opisuje cukiernia:

1. Bezglutenowe serduszko jagodowe
Ciastko w kształcie serca udekorowane płatkami róży oraz jadalnym srebrem. Skrywające pod zamszem z białej czekolady jagodowe wnętrze, wypełnione musem na bazie mlecznej czekolady, jagodowym kremem na śmietanie oraz sosem jagodowym. Kompozycję dopełnia BEZGLUTENOWY jasny biszkopt. Ciastko zapakowane jest w sterylne opakowanie!

2. Bezglutenowa chmurka
Delikatne ciastko w unikalnym kształcie, udekorowane kroplami transparentnego żelu oraz płatkami jadalnego srebra. Chmurka stworzona z mlecznej czekolady pokrytej zamszem, wypełniona ganache z mlecznej czekolady, musem śmietankowym i sosem maracuja. Całość umieszczona na BEZGUTENOWYM brownie. Ciastko zapakowane jest w sterylne opakowanie!

3. Bezglutenowy tort śmietankowo-malinowy
Tort w unikalnym kształcie stworzonym z zamszowanej czekolady, udekorowany płatkami róży. Wnętrze wypełniają musy śmietankowy i malinowy oraz żelka truskawkowa w towarzystwie BEZGLUTENOWEGO jasnego biszkoptu. Tort zapakowany jest w sterylne opakowanie!

4.Bezglutenowy tort czekoladowo-wiśniowy
Tort oblany czekoladową glazurą, udekorowany musem czekoladowym pod zamszem oraz płatkami róży i jadalnego srebra. Wnętrze tworzą BEZGLUTENOWE jasne biszkopty i ganache z mlecznej czekolady z wiśnią Amarena. Całość została umieszczona na BEZGLUTENOWYM brownie. Tort zapakowany jest w sterylne opakowanie!

Wypieki można zamówić z dostawą do wskazanego miejsca w Krakowie lub odebrać w jednym z punktów sprzedaży w Krakowie i Skawinie.

Lista punktów cukierni Krakowskie Wypieki:

Cukiernia Krakowskie Wypieki należy do MENU BEZ GLUTENU