Food truck Schära ze Stowarzyszeniem

Food truck firmy Schär przejechał przez Polskę. Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, zostaliśmy partnerem wydarzenia. Pod koniec czerwca i na początku lipca udzielaliśmy porad dietetycznych na stoisku Stowarzyszenia w 5 miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i Wrocławiu.

Był to bardzo cenny czas. Odbyliśmy liczne bezpośrednie spotkania z członkami Stowarzyszenia i bardzo wieloma innymi osobami zainteresowanymi dietą bezglutenową. Udzieliliśmy setek porad na temat diety bezglutenowej.  Nasi dietetycy i wolontariusze służyli wszystkim zainteresowanym swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu diety oraz wiedzą merytoryczną. Na stoisku Stowarzyszenia można było zapoznać się z materiałami edukacyjnymi redagowanymi przez zespół Stowarzyszenia. Prezentowaliśmy też niektóre książki objęte naszym patronatem.

Bardzo dziękujemy firmie Schär za współpracę przy tym projekcie. Dziękujemy też uczestnikom spotkań przy stoisku Stowarzyszenia za ogrom miłych słów na temat naszej działalności.

Moc podziękowań kierujemy do koordynatorów i wolontariuszy, bez których tych punktów by nie było. W poszczególnych miastach byli:

  • Kraków: Rafał i Asia
  • Warszawa: Natalia i Ania
  • Białystok: Ela i Wanda
  • Gdańsk: Kasia, Ola i Basia
  • Wrocław: Gosia, Ola, Natalka i Radek

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom!

Food truck Schära ze Stowarzyszeniem