Gluten Free EXPO już w sobotę – ważne informacje dla odwiedzających

Już w najbliższą sobotę 8 czerwca będziemy wspólnie obchodzić największe święto wszystkich osób bezglutenowych w Polsce – VIII Międzynarodowy Dzień Celiakii, w tym roku połączony z targami żywności bezglutenowej Gluten Free EXPO II.

Oto kilka ważnych informacji odnośnie imprezy:

Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 17.00 do hotelu Gromada, przy ul.17 stycznia 32 (niedaleko lotniska), w Warszawie.

Dojazd do hotelu Gromada:

  • z Dworca Centralnego: autobus nr 175 (należy wysiąść na  przystanku: 17 stycznia 01, przystanek znajduje się bardzo blisko hotelu),
  • ze stacji Metro Politechnika: autobus nr 188 (należy wysiąść na : 17 stycznia 01).
  • z innych punktów miasta dojazd w łatwy sposób można sprawdzić na przykład za pomocą strony: Jakdojade.pl

Dla osób zmotoryzowanych: wjazd na teren Centrum Konferencyjnego Gromada jest od ul.17 stycznia 32, przy głównym wejściu do hotelu Gromada. Trzeba wjechać na parking niestety płatny. Jedna godzina to koszt 4 zł. Ewentualnie można szukać bezpłatnych miejsc parkingowych na terenie okolicznych osiedli przy ul. Żwirki i Wigury. Ponieważ dojazd komunikacją miejską jest bardzo dobry zdecydowanie go rekomendujemy.

Konkurs na Najlepszy Produkt Targów

Od godz. 10.00 do godz.13.45 podczas targów będzie odbywał się konkurs na Najlepszy Produkt Targów. Kartę do głosowania uczestnicy otrzymają w informatorze targowym. Dla osób biorących udział w głosowaniu przewidziane jest losowanie nagród-niespodzianek. Dlatego zapraszamy serdecznie już od godz. 10.00.

Wystawcy

Jest ich ponad 40. Będzie sporo nowych produktów. Część wystawców będzie prowadzić sprzedaż swoich wyrobów, będą degustacje i pokaz kulinarny. Niewątpliwie warto mieć tego dnia przy sobie gotówkę 🙂

Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny. Szczegółowy program EXPO dostępny jest TUTAJ.