Kupujesz przez internet? Możesz wesprzeć Stowarzyszenie bez dodatkowych kosztów!

Płacisz za zakupy tyle, co zawsze, a średnio 2,5% ich wartości trafia do organizacji, którą wybierzesz. Darowiznę przekazuje sklep, w którym kupujesz. Umożliwia to serwis FaniMani.pl. Nasze Stowarzyszenie także jest na liście organizacji, które możesz wesprzeć.

Robiąc zakupy online można pomagać nie ponosząc dodatkowych kosztów. W jaki sposób?

  1. Aby móc zacząć pomagać w ramach tej akcji, należy zarejestrować się na portalu FaniMani. Stowarzyszenie także ma konto na portalu, podobnie jak mnóstwo innych organizacji pozarządowych.
  2. Robiąc zakupy online u jednego ze współpracujących z FaniMani sklepów (a jest ich ponad 1200, w tym najbardziej znane i popularne) wskazujemy organizację, którą chcemy wesprzeć. Następnie sklep internetowy, w którym robimy zakupy, przekazuje część swojego zysku na rzecz wybranej przez nas organizacji. Dla robiącego zakupy nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
  3. Musimy jedynie pamiętać, by do sklepu internetowego, w którym robimy zakupy wejść albo ze strony FaniMani.pl, albo skorzystać ze specjalnej przypominajki.
  4. Instalując w naszej przeglądarce przypominajkę FaniMani przed każdymi zakupami otrzymamy podpowiedź, jeśli wybrany przez nas sklep bierze udział w akcji. Już w wynikach wyszukiwania zobaczymy, który sklep umożliwi nam wsparcie wybranej organizacji.
  5. Następnie po wejściu na stronę sklepu internetowego otrzymamy komunikat o możliwości aktywowania darowizny, która zostanie przekazana przez ten sklep na cele statutowe Stowarzyszenia. Wystarczy jedno kliknięcie by aktywować darowiznę.
  6. Po aktywacji darowizny robimy zakupy jak zwykle i płacimy tyle, co zwykle.

Może się wydawać, że 1% czy 2% od kwoty dokonanych zakupów to mało. Ale to właśnie z pojedynczych złotówek wielu osób składają się tysiące! Nawet najmniejsza darowizna przekazana przez nasz ulubiony sklep pomoże Stowarzyszeniu realizować misję edukacji na temat celiakii i diety bezglutenowej.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej akcji i prosimy o wspieranie naszego Stowarzyszenia. Jako konsumenci robimy coraz więcej zakupów w sieci, poza tym zbliża się czas, kiedy będziemy szukać prezentów świątecznych dla naszych najbliższych. Warto pamiętać, że robiąc zakupy online możemy w prosty i bezkosztowy sposób pomóc Stowarzyszeniu w realizowaniu celów statutowych.

Tutaj znajduje się pełna informacja jak działa akcja:.

Kupujesz przez internet? Możesz wesprzeć Stowarzyszenie bez dodatkowych kosztów!