Spotkanie integracyjne połączone z warsztatami w Gdańsku – 3 czerwca

Wolontariuszka naszego Stowarzyszenia z Trójmiasta wraz z Restauracją Trattoria Sano należącą do programu MENU BEZ GLUTENU zapraszają na spotkanie integracyjne dla dorosłych połączone z warsztatami dla dzieci. Spotkanie odbędzie się w Restauracji Trattoria Sano przy ul. Grunwaldzkiej 415 – Gdańsk – Przymorze (kompleks biurowców „Alchemia”) w sobotę 3 czerwca.

Zapraszamy zarówno dorosłych członków naszego Stowarzyszenia, jak i dla dzieci na diecie bezglutenowej z rodzicami/opiekunami należącymi do Stowarzyszenia.

Ze względów lokalowych prosimy, aby z dzieckiem przyszedł tylko jeden rodzic/opiekun. Kiedy dorośli będą mogli porozmawiać i wymieniać się doświadczeniami w stosowaniu bezpiecznej diety bezglutenowej, dzieci w tym czasie będą uczestniczyły w warsztatach kulinarnych z przygotowywania prawdziwej włoskiej pizzy pod okiem szefa kuchni restauracji Trattoria Sano. Oprócz zjedzenia samodzielnie wykonanej pizzy (!), na dzieci czekają też inne atrakcje – w tym zabawy z animatorem. Tego dnia dla dzieci uczestniczących w warsztatach będzie obowiązywała promocyjna cena lodów bezglutenowych. 

Aby każde dziecko mogło brać czynny udział w warsztatach, podzieliliśmy je na dwie tury:

  • I – od godz. 10.00 do 11.15
  • II – od godz. 11.30 do 12.45

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 25 zł za dziecko płatne na miejscu w kasie restauracji. Pozostałe koszty związane z organizacją warsztatów dla dzieci i animacjami pokrywa Stowarzyszenie.

Warsztaty są w sumie dla 30 dzieci na diecie bezglutenowej w wieku od 5 lat, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zakończenie spotkania i warsztatów przewidujemy na godz. 13.00.

Zapisy przyjmujemy do 29 maja włącznie na adres zgloszenia@celiakia.pl. W nazwie maila zgłoszeniowego prosimy napisać  „Spotkanie i warsztaty w Gdańsku”, a w treści podać:

  • imię i nazwisko członka Stowarzyszenia (warunkiem uczestnictwa są opłacone składki członkowskie z 2023 rokiem włącznie),
  • informację czy osoba zgłaszająca się przychodzi sama, na spotkanie dla dorosłych, czy zgłasza dziecko na warsztaty (i imię dziecka),
  • preferowaną godzinę/turę warsztatów.

*Zgłaszając swój udział potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w spotkaniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz restauracji Trattoria Sano, na profilach Stowarzyszenia oraz restauracji Trattoria Sano w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie integracyjne połączone z warsztatami w Gdańsku – 3 czerwca