Stowarzyszenie wspiera 28. Finał WOŚP – zapraszamy na aukcje!

Fundacja WOŚP od wielu lat wspomaga polskie ośrodki medyczne. Dzięki temu ogromna liczba pacjentów mogła i wciąż może korzystać ze sprzętu z „serduszkiem”, co znacznie poprawia jakość otrzymywanych świadczeń medycznych.

Logo WOŚP
Źródło: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku odbywa się już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Oznacza to, że zebrane środki przeznaczone będą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Stowarzyszenie postanowiło dołożyć swoją cegiełkę do realizacji tego szczytnego celu, przeznaczając na licytację:

  • Książkę „Ola, Franek i Gucio Gluten. Bezglutenowa lektura obowiązkowa” wraz z autografami autorki i ilustratorki – aukcja

  • Zestaw upominków GLUTEN FREE – aukcja

Zestaw upominków GLUTEN FREE WOŚP

W tym: koszulkę i workoplecak z napisem „Gluten Free inside!”, opaskę odblaskową i uroczego misia w koszulce z logo Stowarzyszenia

Oferowane gadżety oraz książka nie są normalnie dostępne w sprzedaży. Wszystkie środki z licytacji wpłyną bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. Koszt przesyłki zostanie pokryty przez Stowarzyszenie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacjach!

Stowarzyszenie wspiera 28. Finał WOŚP – zapraszamy na aukcje!