Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do zespołu Stowarzyszenia!

Stowarzyszenie działa aktywnie już ponad 15 lat. Nasz zespół tworzą ludzie o zróżnicowanych kompetencjach, doświadczeniu, stażu pracy w Stowarzyszeniu i ta różnorodność jest naszą siłą. Łączy nas duże zaangażowanie i przekonanie, że to, co robimy, ma sens a nasza praca stale przynosi wymierne efekty. Chcesz do nas dołączyć? Zobacz, kogo szukamy:

Specjalistki/specjalisty ds. realizacji projektów Stowarzyszenia, głównie Europejskiego Systemu Licencyjnego

 Jeśli jesteś osobą, która:

  • jest kreatywna, samodzielna i odpowiedzialna
  • umie planować swoją pracę i cechuje ją samodyscyplina,
  • potrafi zarządzać kilkoma zadaniami równolegle, odpowiednio ustawiając priorytety,
  • rozumie specyfikę pracy w dużej organizacji społecznej, w której nie ma korporacyjnych budżetów i wąskich specjalizacji, choć są deadline’y. Ale jest też satysfakcja, misja i poczucie wpływu,
  • niekoniecznie dysponuje wiedzą ekspercką w obszarze celiakii i diety bezglutenowej, ale ma chęć jej zgłębienia,
  • lubi i łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi,
  • umie współpracować w zespole, dbać o przepływ informacji i dobre relacje,
  • jest otwarta na wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności,
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • dobrze zna pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • szuka stabilnego zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym.

I może dodatkowo posiadasz któreś z tych umiejętności:

  • znajomość tematyki fundraisingowej,
  • doświadczenie w obszarze komunikacji, sprzedaży lub marketingu,
  • znajomość technik dotyczących pozycjonowania, SEO, Google Analytics, AdWords,
  • łatwość pisania tekstów na stronę www, dla mediów itd.,
  • znajomość środowiska mediów społecznościowych – np. Facebook i Instagram.

Mogłabyś/mógłbyś realizować z nami następujące zadania:

  • udział w planowaniu i realizowaniu projektów Stowarzyszenia, głównie Europejskiego Systemu Licencyjnego,
  • przygotowywanie treści potrzebnych do komunikacji (artykułów, materiałów informacyjnych itd.) związanej z realizowanymi projektami,
  • współorganizacja i promocja wydarzeń Stowarzyszenia,
  • budowanie i rozwijanie kontaktów z partnerami Stowarzyszenia.

Co Ci oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w niezależnej finansowo i aktywnie rozwijającej się największej w Polsce organizacji pozarządowej, która zajmuje się tematyką celiakii i diety bezglutenowej,
  • preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia,
  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo w biurze na warszawskim Ursynowie),
  • opiekę medyczną w LUX MED,
  • pracę, która daje satysfakcję, przestrzeń do rozwoju własnego i organizacji, poczucie misji i wpływu,
  • wspierający i szanujący się nawzajem zespół, dla którego ważne są relacje, ludzie i pasja realizacji wartościowych projektów,
  • partnerskie podejście, duże zaufanie we współpracy i samodzielność w działaniu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy Cię o:

  • CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych*,
  • informację, dlaczego chcesz z nami pracować (o objętości 1000-1500 znaków).

Na zgłoszenia czekamy do 8 maja 2022 r. na adres m.zrodlak@celiakia.pl.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 11 maja 2022 r.

Zapraszamy! Dołącz do nas!

* o przetwarzaniu danych osobowych przez Stowarzyszenie piszemy tutaj.