Czy wiesz, że masz SUPERMOC? 1,5% podatku dla Stowarzyszenia

Co jest Twoją SUPERMOCĄ? Możliwość podjęcia decyzji jakiej organizacji przekażesz 1,5% podatku. Dla naszego Stowarzyszenia wpływy z tego tytułu to jeden z finansowych filarów. Dziękujemy, że pomagasz Stowarzyszeniu. Dzięki temu ono może pomagać Tobie w bezglutenowej codzienności!

Zastanawiasz się, co Stowarzyszenie ma wspólnego z Twoją codziennością? Jeśli jesteś osobą na diecie bezglutenowej, codziennie korzystasz z efektów jego działań, czasem nieświadomie.

Dzięki Stowarzyszeniu:

  • od 2009 r. możesz kupować certyfikowane produkty z Przekreślonym Kłosem;
  • możesz zamówić bezglutenowy obiad w jednej z przeszkolonych restauracji z MENU BEZ GLUTENU bądź pojechać na wakacje do certyfikowanego pensjonatu (od 2011 r.);
  • Twoje dziecko może wyjechać na obóz bezglutenowy pod patronatem Stowarzyszenia (od 2011 r.);
  • masz dostęp do wiedzy i materiałów na temat celiakii i diety wypracowywanych z ekspertami przez lata;
  • możesz brać aktywny udział w wydarzeniach dla dorosłych i dzieci w kilkunastu miastach w Polsce, poznać osoby, które tak jak Ty stosują dietę bezglutenową;
  • albo skorzystać z bezpłatnej porady doświadczonego i będącego na diecie bezglutenowej dietetyka w ramach Centrum Diety Bezglutenowej, które prowadzi Stowarzyszenie.

Jeśli chcesz, możesz wydrukować ulotkę informującą o 1,5 % podatku dla Stowarzyszenia i przekazać najbliższym lub w miejscu pracy. Tu znajdziesz ulotkę do wydruku. 

Pieniądze otrzymywane od osób, którym bliski jest temat diety bezglutenowej, przeznaczamy na 4 cele:

Nr KRS Stowarzyszenia: 0000 27 37 81. Dziękujemy, że pomagasz Stowarzyszeniu! Dzięki temu ono może pomagać Tobie!

Tutaj są informacje o kwotach z tytułu 1,5% zebranych w poprzednich latach.

Czy wiesz, że 1,5% podatku można przekazać nie tylko w rocznym zeznaniu PIT? 1,5% podatku możesz bezpłatnie przekazać  rozliczając się z zysków kapitałowych. Także z dochodu uzyskanego ze sprzedaży nieruchomości i praw majątkowych oraz z dochodu z najmu nieruchomości. 

Czy wiesz, że masz SUPERMOC? 1,5% podatku dla Stowarzyszenia