„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” Bezpłatny webinar

Tegoroczny wrzesień jest miesiącem, w którym priorytetowo traktujemy tematy związane z żywieniem dzieci z celiakią w przedszkolach i szkołach. W ramach podjętej przez nas współpracy z Fundacją Polskiedzieci.org zapraszamy dyrektorów szkół, kadrę pedagogiczną, pracowników kuchni szkolnych stołówek, intendentów szkolnych, rodziców dzieci oraz wszystkich zainteresowanych tematyką wykładu. Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat.

Na pierwszy 45-minutowy webinar zapraszamy już 13.09.2023 r. o godz. 11.30. Poprowadzi go nasza dietetyczka z Centrum Diety Bezglutenowej – Natalia Lipietta. Tytuł wykładu: “Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” Po wykładzie jest zaplanowany czas na pytania do prowadzącej.

Podajemy link do rejestracji (klik) Każda zarejestrowana osoba otrzyma link aktywny do spotkania, a po jego zakończeniu link do odsłuchania wykładu. Zapisy na wydarzenie są także na FB (klik).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu. A rodziców prosimy o przekazanie informacji o webinarze kadrze szkoły i przedszkola. Webinary odbędą się dzięki realizowanemu przez Fundację cyklowi szkoleń w ramach projektu Zdrowa Misja, finansowanego ze środków Gminy Wrocław. Cieszymy się, że możemy być częścią tego przedsięwzięcia i edukować na temat celiakii i diecie bezglutenowej.

„Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?” Bezpłatny webinar