Pułapki diety bezglutenowej – bezpłatny webinar

Zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar, tym razem o pułapkach diety bezglutenowej. Na wydarzenie zapraszamy dyrektorów szkół, kadrę pedagogiczną, pracowników kuchni szkolnych stołówek, intendentów szkolnych, rodziców dzieci oraz wszystkich zainteresowanych tematyką wykładu. Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat. Webinar odbędzie się dzięki naszej współpracy z Fundacją Polskiedzieci.org

Na drugi 45-minutowy webinar zapraszamy 20 września 2023 r. godz. 10.00. Poprowadzi go nasza dietetyczka z Centrum Diety Bezglutenowej – Katarzyna Gabrysiak. Tytuł wykładu: “Pułapki diety bezglutenowej”. Po wykładzie  zaplanowany jest czas na pytania do prowadzącej.

Podajemy link do rejestracji (klik) Każda zarejestrowana osoba otrzyma link aktywny do spotkania, a po jego zakończeniu do odsłuchania wykładu. Na wydarzenie można także zapisać się na FB (klik).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. A rodziców prosimy o przekazanie informacji o webinarze kadrze szkoły i przedszkola. Webinary realizowane są przez Fundację jako cykl szkoleń w ramach projektu Zdrowa Misja, finansowanego ze środków Gminy Wrocław. Cieszymy się, że możemy być częścią tego przedsięwzięcia i edukować na temat celiakii i diecie bezglutenowej.

Pułapki diety bezglutenowej – bezpłatny webinar