„Roślinna kuchnia rodzinna” z patronatem Stowarzyszenia

W książce „Roślinna kuchnia rodzinna” Olga i Weronika Smile proponują zestaw przepisów bezglutenowych i wegańskich dla całej rodziny. Córka prezentuje proste i szybkie dania dla młodszych kucharzy, mama – bardziej urozmaicone i czasochłonne. A wszystko po to, by zachęcić do wspólnego gotowania. Nasze Stowarzyszenie objęło książkę patronatem.

Co zrobić jeśli dziecko na diecie bezglutenowej oświadcza, że przechodzi na dietę wege? Najlepiej zacząć wspólnie gotować!

W książce „Roślinna kuchnia rodzinna” znajdziemy ponad 130 przepisów na bezglutenowe dania wege. Każda z potraw przygotowana jest w wersji prostej i rozbudowanej. W ten sposób zobaczymy jak łatwo zmieniać domowe potrawy, jak dostosować dania do własnych upodobań kulinarnych oraz jak z prostych przepisów dodając kilka składników wyczarować coś nowego.

Z rozmów mamy i córki dowiemy się jakie zamienniki można stosować przy niektórych produktach i na co zwrócić uwagę, żeby dania wege były smaczne i pełnowartościowe.

Olga Smile jest autorką popularnego bloga kulinarnego www.olgasmile.com. Jej nastoletnia córka jest na diecie bezglutenowej i wegańskiej, prowadzi własnego bloga www.vegemi.pl, na którym opisuje proste przepisy dla początkujących wegetarian i wegan.

„Roślinna kuchnia rodzinna” z patronatem Stowarzyszenia