„Zimowe Święta” – rusza nasz konkurs dla dzieci. Z nagrodami!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. I chociaż śniegu nie ma jeszcze za oknem, już teraz zapraszamy dzieci członków naszego Stowarzyszenia do udziału w konkursie plastycznym z nagrodami pt. „Zimowe Święta”. Stwórzcie dowolną techniką kartkę świąteczną i prześlijcie ją nam. Wśród nadesłanych prac wybierzemy najładniejsze w trzech kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-10 lat oraz 11-14 lat. Mamy dla Was ciekawe nagrody i wyróżnienia!

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Drogie Dzieci! Kartkę z bloku technicznego (najlepiej kolorowego) złóżcie na pół, tak by powstała kartka pocztowa w formacie A5 (po złożeniu w wymiarze ok. 21×14,8 cm). Następnie dowolną techniką plastyczną i z użyciem ulubionych materiałów udekorujcie przednią stronę motywami świątecznymi, a środek kartki zostawcie pusty. Tył kartki także możecie udekorować. A na jej dole dopiszcie swoje imię i wiek, np. „Ola, 7 lat”.

Podanie ile macie lat jest ważne, gdyż planujemy przyznać nagrody dostosowane do Waszego wieku.

A oto przykład kartki:

Gdzie i do kiedy wysłać kartkę świąteczną?

Prace muszą dotrzeć do 1 grudnia 2023 r. (sugerujemy wysyłkę listem priorytetowym) na adres siedziby Stowarzyszenia:

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej
ul. Na Uboczu 28 lok. U-C4
02-791 Warszawa

Z dopiskiem „Zimowe Święta”. Na kopercie należy koniecznie podać aktualny adres korespondencyjny oraz imię i nazwisko rodzica, członka Stowarzyszenia.

Kto otrzyma nagrodę za udział w konkursie i kiedy nastąpi ogłoszenie wyników?

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, których rodzice należą do Stowarzyszenia i nie mają zaległości w składkach członkowskich. Zwycięskie 9 kartek (po 3 w każdej kategorii wiekowej) wyłoni jury w składzie: Zarząd Stowarzyszenia oraz pracownicy Centrum Diety Bezglutenowej. Jury planuje także przyznanie wyróżnień w konkursie.

Dodatkowo wszystkie prace, które zostaną do nas przysłane sfotografujemy i opublikujemy na naszej stronie celiakia.pl 6 grudnia 2023 r., Dlatego bardzo prosimy o przesłanie nam kartek w podanym wyżej terminie: do 1 grudnia. Kartki, które dotrą do nas później, nie będą mogły wziąć udziału w konkursie. A nagrody czekają! 

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!

Wasze kartki sprawią radość bardzo wielu osobom. Najpierw nam, bo będziemy je oglądać, zachwycać się nimi i je nagradzać 🙂 A potem uzupełnimy życzeniami i wyślemy do wspaniałych osób: członków honorowych i  przyjaciół Stowarzyszenia. Im także będzie ogromnie miło dostać tak piękny, własnoręcznie wykonany upominek.

Uwaga Drodzy Rodzice: wysłanie kartki jest równoznaczne z akceptacją Regulamin konkursu Zimowe święta.

„Przychodź zimo, nie zwlekaj!
Każdy ciebie już czeka,
Zając ciepłe ma futro,
Możesz przyjść, choćby jutro.”

Czesław Janczarski

Serdecznie zapraszamy do zabawy! Nagrody już czekają! 🙂

„Zimowe Święta” – rusza nasz konkurs dla dzieci. Z nagrodami!