Druga tura zapisów na wysyłkę książki „Ola, Franek i Gucio Gluten”

Mamy przyjemność ogłosić, że w związku z ogromnym zainteresowaniem już teraz rozpoczynamy zapisy na drugą turę wysyłki książki „Ola, Franek i Gucio Gluten. Bezglutenowa lektura obowiązkowa”!
Książka ta została przygotowana przez Stowarzyszenie specjalnie dla dzieci na diecie bezglutenowej. Otrzymać ją może każda rodzina należąca do Stowarzyszenia, także z nieco młodszymi lub starszymi dziećmi 🙂

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia, którzy nie otrzymali książki podczas imprez świąteczno-mikołajkowych lub podczas pierwszej tury wysyłki (z uregulowanymi składkami członkowskimi do 2019 roku włącznie) do wysłania zamówienia na adres: zgloszenia@celiakia.pl.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Gucio Gluten, natomiast w treści maila prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz aktualny adres do wysyłki.

Zgłoszenia będziemy zbierać do 13 kwietnia 2020 r. Zamówione książki planujemy wysłać w kwietniu. Jeśli jednak okaże się to niemożliwe, książki zostaną wysłane w późniejszym terminie.

Druga tura zapisów na wysyłkę książki „Ola, Franek i Gucio Gluten”