Mamy bezglutenowy wybór!

Jeszcze kilka lat temu wybór produktów bezglutenowych na polskim rynku był mocno ograniczony. Nasza akcja na stronie internetowej, Facebooku i Instagramie pod hasłem #mamybezglutenowywybór to dowód na to, że czasy niewielu wyrobów bezglutenowych i to dostępnych tylko w sklepach ze zdrową żywnością za pokaźną sumę to już historia! My, bezglutenowi konsumenci, mamy w końcu wybór wśród pieczywa, mąk, makaronów, wędlin, parówek, pasztetów, przekąsek słonych i słodkich, słodyczy czy te zdań gotowych. Nasza akcja ma na celu zaprezentowanie różnorodności ofert wyrobów bezglutenowych, która stale się powiększa.

Akcja jest adresowana do członków Stowarzyszenia i wszystkich osób poszukujących bezpiecznych produktów bezglutenowych. Nasze publikacje nie są wpisami sponsorowanymi ani sposobem na lokowanie produktu. To rezultat współpracy Stowarzyszenia z producentami żywności, których produkty są objęte licencją na znak towarowy Przekreślony Kłos. Prezentując bogatą ofertę licencjonowanych produktów nie podejmujemy dyskusji o gustach. Niech każdy kupuje to, na co ma ochotę – mamy wybór!

Bardzo nam zależy na Waszej opinii. Piszcie na FB co Wam się podoba w tej akcji a co nie.

Przypominamy, że Wykaz produktów ze znakiem Przekreślonego Kłosa, który publikujemy na naszej stronie jest najaktualniejszym źródłem wiedzy na temat produktów objętych licencją. Zachęcamy też do korzystania z naszej aplikacji Bez Glutenu, którą można pobrać za darmo ze sklepu Google Play. Lista produktów w aplikacji jest cały czas aktualizowana.

Dotychczasowe wpisy w ramach akcji #mamybezglutenowywybór:

 

Mamy bezglutenowy wybór!